Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów KonkursPiesniDrozdowo oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

5 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej w hołdzie Witoldowi Lutosławskiemu.
Uczennica naszej szkoły Jowita Cwalina zajęła I miejsce w kategorii solistów z klas I-III. Zaśpiewała piosenkę pt. ,,Mała Ojczyzna" Zespół w składzie: Weronika Puchalska, Nikola Taraszkowska, Maja Barszcz, Maja Pokropowicz i Kacper Pokropowicz zaśpiewał piosenkę pt.: ,,Pałacyk Michla" i zajął II miejsce w kategorii zespołów.
Wyróżnienia zdobyły uczennica klasy VII Klaudia Grzymała oraz Liliana Mroczkowska z klasy III.
Gratulujemy uczniom reprezentującym naszą szkołę oraz nauczycielom ich przygotowującym.
Poniżej znajduje się link do artykułu na 4lomza:
{galeria}KonkursPiesniDrozdowo{/galeria}