W minioną niedzielę (14.11.2021) Jakub Konopka, Dawid Kołakowski, Jakub Michałowski oraz Konrad Sikora reprezentowali naszą szkołę na zawodach grupy zachodniej w drużynowym tenisie stołowym.

Rozgrywki na tym etapie nie były proste. Co prawda pierwszy mecz z SP 9 Łomża nasi uczniowie wygrali bez problemu (4:0), jednak dwa kolejne starcia z SP Wyszonki Kościelne(4:1) oraz SP Kołaki Kościelne (4:3) wymagały od chłopców dużego skupienia uwagi i odpowiedniej taktyki. W meczu finałowym dopiero ostatnia gra zadecydowała o wygranej naszej drużyny. Mistrzostwo w grupie zachodniej daje nam awans na FINAŁ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO,  który odbędzie się w najbliższym czasie w Dobrzyniewie Dużym.

Ponadto w sobotę rozegrane zostały zawody powiatowe w unihokeju chłopców, gdzie nasza drużyna reprezentowana przez Dawida Kołakowskiego, Jakuba Konopkę, Artura Kamińskiego, Konrada Sikorę, Jakuba Michałowskiego i Wiktora Szumowskiego zajęła 4 miejsce, co niestety nie dało awansu na kolejny etap.

Gratulujemy wyników!