W dniu 3.03.2021 r. został rozstrzygnięty konkurs pt. „Bezpieczeństwo online”, który zorganizowała  Komenda Miejska Policji w Łomży ze wsparciem Nadleśnictwa Łomża, Państwowej Stacji Sanitarnej w Łomży oraz Urzędu Miejskiego w Łomży.

Głównym zadaniem konkursu było przygotowanie pracy plastycznej, zawierającej przestrogę przed niebezpiecznymi treściami Internetu. Jego celem było również rozbudzenie kreatywności i zaktywizowanie uczniów do rozwijania swoich umiejętności.

Na wzięcie udziału w konkursie zdecydowało się pięcioro uczniów naszej szkoły: Michalina Ptak, Karolina Lipińska, Julia Konopka, Jakub Konopka oraz Amelia Szypulska.

Komisja konkursowa po zapoznaniu się z pracami wybrała laureatów konkursu. Uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie -
Amelia Szypulska zdobyła II miejsce.

Amelii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy za reprezentację naszej szkoły poza jej murami!

 

Katarzyna Klepacka

Praca Amelii